Колекціонерка

Можна сказати, що кожен любитель народного мистецтва це невичерпaна тема. Зупинившись на цьому питанні, можна побачити барвисту легенду глибоких та сильних переживань колекціонера. Вибір народних творів це багатогранна праця, яка посягає по метрику талантів та історії української спадщини хліборобської культури. Мозаїка різних ділянок української народної культури виявляє великі духовні вартості нашого народу.

Різні регіони України витворюють різні стилі та символіки народного мистецтва. Особли-во це виражено у вишивці, яка має широкий спектр народних символів.

На канадській землі український жіночий рух весь час сприяє розвиткові народної культури, осягаючи шедеври світової слави. Дуже вагоме значення у поширенні української культури має експонування народних виставок у наших музеях та осередках української культури це збагачує скарбницю знань нашої культури.

Референтка музею ЛУКЖК Уляна Дичок завжди повна ентузіазму, належить до організаторів виставок народного мистецтва у Торонто. В своїй діяльності, з почуттям обовязку в організованому житті української громади, підго-тувала 30 виставок народного мистецтва. Кожен виявляв подив до її праці, яка завжди була безкорисною. Пані Уляна часто вислов-лювалась, що її виставки є стимулом, який пробуджує зацікавлення до подальшого розвитку народної української культури. Колись проф. О. Копач сказала: Живе лиш той, хто не живе для себе.

Тепер Осередок української культури у Вінніпезі влаштовує виставку вишиваних народних творів з колекції Уляни Дичок під назвою Скарби мого народу.

Ця виставка відбудеться з 16 червня по 30 вересня 2002 року. Щасти їй Боже!
 

Присутня на виставці ЛУКЖК "Наш Великдень"