Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Канадсько-Український Парляментський Інформаційний Центр


Київ. 12 березня. УНІАН - Сьогодні у Національній парляментській бібліотеці в Києві відбулася зустріч народніх депутатів України з надзвичайним та повноважним послом Канади в Україні Ендрю РОБІНСОНОМ та з представниками дирекції Канадського товариства приятелів України на відзначення другої річниці діяльности Канадсько-українського парляментського інформаційного центру.

Центр був відкритий 16 листопада 2000 р. за сприянням уряду Канади та Канадської агенції міжнароднього розвитку. Як зазначила на зустрічі виконавча директорка Канадського товариства приятелів України Леся ШИМКО, метою діяльности центру є надання інформаційних послуг, аналітичних матеріялів і загальної документаційної підтримки для законодавчої діяльности народнім депутатам України, службовцям Верховної Ради.

Під час зустрічі було продемонстровано постійно діючу електронну базу даних центру «Політика та політики України в дзеркалі українських періодичних видань» представлену на інтернет-сторінці Національної парламентської бібіліотеки. Л. ШИМКО підкреслила, що організатори центру горді тим, що «Центр надавав і буде надавати неупереджену, конфіденційну і позапартійну інформацію для законодавчої діяльности українців-парляментаріїв». У свою чергу посол Канади Е. РОБІНСОН наголосив, що уряд Канади надає великої ваги своєму співробітництву з Верховною Радою і народніми депутатами України.

З боку українського парляменту на зустрічі були присутні народні депутати Олександер МОРОЗ, Левко ЛУК'ЯНЕНKQ, Лесь ТАНЮК, Геннадій УДОВЕНКО, Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Валентина ПОЛЯКОВА.

(Гомін України, 24 береня, 2003)
За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/


2003 03 24