Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Пасторальний візит Глави Української греко-католицької церкви, кардинала Любомира Гузара


В Канаді з тритижневим пасторальним візитом перебуває Глава Української греко-католицької церкви, кардинал Любомир Гузар.

(photo series - -фото-серія)

В ході візиту відбулася зустріч кардинала Л. Гузара з Послом України в Канаді Юрієм Щербаком.

Під час бесіди Глава УГКЦ ознайомив Посла України зі станом будівництва на лівому березі Дніпра патріаршого собору УГКЦ, яке ведеться швидкими темпами, а також висловив оптимізм стосовно розширення кількості парафій греко-католицької церкви в Україні. Він також з приємністю відзначив дедалі зростаючу участь української молоді в релігійному житті.

Під час розмови кардинал Гузар поінформував Посла України про свою аудієнцію у Ватикані з Папою Римським, який жваво цікавився ситуацією в Україні, а також з приємністю пригадував свій візит до України.

Посол, в свою чергу, ознайомив співрозмовника з станом та перспективами українсько-канадських двосторонніх відносин, підкресливши при цьому високий рівень співробітництва Посольства з українською громадою Канади, в тому числі й з релігійними організаціями та інститутами.

Також під час свого перебування в Оттаві кардинал Л.Гузар виступив з лекцією в університету Св. Павла на тему „Східні католицькі церкви та майбутнє східно-західного екуменізму”.

Загалом програмою візиту глави УГКЦ передбачено відвідання трьох канадських провінцій – Онтаріо, Манітоби та Квебеку.

Посольство України в Канаді
За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/


2003 02 16