Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Лекція Посла України в Канаді Юрія Щербака в університеті Оттави на тему „Україна і виклики епохи глобалізації”


Photos - Фото

В університеті Оттави в Кафедрі українських студій було організовано лекцію Посла України в Канаді Юрія Щербака на тему „Україна і виклики епохи глобалізації”, на яку були запрошені представники академічного та дипломатичного корпусу, студенти університетів Оттави, члени української громади.

Посол України у своїй доповіді наголосив, що наприкінці ХХ століття Україна зіштовхнулася з 4-ма викликами, серед яких процеси державотворення, ринкові перетворення, геополітична ситуація та глобалізація в світі.

Посол навів конкретні приклади щодо того, як глобалізація вплинула на Україну, зокрема, що стосується швидких темпів розвитку мережі Інтернет, інвестиційної діяльності в Україні трансатлантичних корпорацій, міграційних процесів і торгівлі.

Посол зауважив, що хоч процес державотворення і не був легким, Україні все ж вдалося досягти значних успіхів як в політичній, так і економічній сферах. Україна відіграє стабілізуючу роль в європейській системі безпеки, вона бере активну участь в операціях ООН по підтриманню миру в різних регіонах світу. Сьогодні Україні, за її 11-літню історію державності, вдалося відновити своє реноме - житниці Європи.

Наприкінці доповіді Посол відповів на запитання аудиторії.

Посольство України в Канаді


Photos-Фото: Oleksander Khara/Олександр Хара
За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/


2003 03 18