Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз

Потрeба гуманітарної та технічної допомоги в Закарпатській області

7 березня 2001 року    #14


В Україні у Закарпатській області через випадання рясного мокрого снігу і дощу різко загострилася паводкова ситуація. Кількість опадів за декілька днів у багатьох районах склала місячну норму. В результаті сильної повені підтоплено 192 населених пункти, 8307 будинків, зруйновано 10 будинків, відселено 7136 жителів, відключено телефонні станції у 56 населених пунктах. Зовсім не мають зв’язку 59 населених пунктів, зруйнована 25-метрова ділянка залізничного полотна на перегоні Виноградів-Королево та 6 ділянок автошляхів загальною довжиною 630 м. У гірських районах можливе формування селевих потоків. У результаті паводка в районі деяких міст Закарпаття перевищений історичний максимум підйому рівня води. В районі лиха працюють рятівники Міністерства з надзвичайних ситуацій України.

Жителі, які потерпіли від паводку гостро потребують гуманітарної та технічної допомоги для подолання наслідків цього лиха.

У зв’язку з ситуацією, яка складається в постраждалій від паводка Закарпатській області, відчувається потреба в таких засобах:

  • Покривала, взуття та одяг (дитяче та доросле):

  • Столовий посуд (тарілки);

  • Пересувні мініелетространції:

  • Системи переливання крові та кровозамінників, шприци 2.0, 5.0, 10.0, 20.0;

  • Гормональні препарати: преднізолог, негсаметазон;

  • Дезинфікуючі засоби.


За додатковою інформацією прохання звертатись до І.Винокурова, радника Посольства України в Канаді та Т.Малишевського, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400), E-mail: ukremb@cyberus.ca
Веб-сторінка: www.infoukes.com/ukremb