Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз

Посол України в Канаді Ю.Щербак та Посол Канади в Україні Д.Фрейзер у Калгарі

10 березня 2001 року "  #16


Посол України в Канаді Ю.Щербак та Посол Канади в Україні Д.Фрейзер взяли участь в робочому засіданні Спілки промисловців енергетичного сектору “Канада-Євразія”, яке відбулося в столиці провінції Альберта - м.Калгарі. Зазначене об’єднання канадських бізнесменів функціонує з 1989 року і виступає авторитетним консультаційним органом, метою діяльності якого є розвиток економічного співробітництва Канади з країнами Східної Європи, СНД та Каспійського регіону. Останнє засідання Спілки було присвячено українсько-канадській співпраці в галузі енергетики. В ньому взяли участь представники близько 50 компаній, в тому числі тих, що вже працюють в Україні – “Епік Енерджі”, “Згода 2001 Корпорейшн” тощо.

Виступаючи перед членами Спілки обидва Посли аргументовано привернули увагу присутніх до покращення економічної ситуації в Україні, закликали бізнесменів до активізації діяльності на українському ринку. Підкреслили, що останні політичні події в Україні не повинні негативно вплинути на умови функціонування бізнесового середовища.

В ході окремих зустрічей Посла України Ю.Щербака з керівництвом компаній “Транс Кенеда Пайплайнс”, “Крос Енерджі Інк.”, “Халлібартон Енерджі” канадські бізнесмени підтвердили велику зацікавленість у співробітництві з Україною в нафтогазовому секторі.

Посли Ю.Щербак та Д.Фрейзер також мали зустріч з представниками української громади м.Калгарі, в ході якої надали присутнім змістовну інформацію про сучасний стан українсько-канадських відносин та відповіли на численні запитання аудиторії.


За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Тараса Малишевського, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukremb@cyberus.ca
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/