Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Делегація Дніпропетровської міської ради прибула до Торонто


До фінансового та економічного центру Канади – Торонто в рамках розвитку міжнародного регіонального співробітництва між Україною та Канадою прибула делегація Дніпропетровської міської ради на чолі з міським головою Іваном Куличенком.

Вітаючи українську делегацію на канадській землі Роджер Андерсен, голова регіонального муніципалітету Дархем, який об’єднує кілька міст з загальною кількістю населення понад 500 тисяч осіб, повідомив, що українські партнери матимуть насичену програму, яка передбачає ряд зустрічей з представниками муніципальних органів влади, канадського бізнесу та української громади. Він також висловив сподівання, що візит української делегації до Канади стане новим стимулом до активізації двосторонніх контактів на міжрегіональному рівні.

У свою чергу міський голова Дніпропетровська Іван Куличенко висловив вдячність канадській стороні за запрошення і зазначив, що співробітництво Дніпропетровська з регіональним муніципалітетом Дархем, яке було започатковане два роки тому, слугуватиме поглибленню двосторонніх торговельно-економічних контактів між двома промислово розвиненими регіонами.

В церемонії зустрічі української делегації взяли участь Посол України в Канаді Юрій Щербак та Генеральний консул України в Торонто Ігор Лосовський.За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/

2002 10 21