Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз

Зустріч Міністра закордонних справ України Анатолія Зленка з главою зовнішньополітичного відомства Канади Уїльямом Грехемом у Мадриді

4 червня 2003 року


В ході перебування у Мадриді, де сьогодні проходить засідання Ради Євроатлантичного Партнерства (РЄАП), Міністр закордонних справ України Анатолій Зленко зустрівся з главою зовнішньополітичного відомства Канади Уїльямом Грехемом.

Сторони обговорили сучасний стан українсько-канадських відносин. А.Зленко і У.Грехем відзначили важливість активного розвитку співробітництва, зокрема, політичного діалогу між двома країнами. Канадський міністр підкреслив, що Україна є для Канади важливим європейським партнером і тому Оттава усіляко підтримуватиме Київ на шляху розбудови демократичної і заможної держави. Співрозмовники також погодилися щодо нагальної необхідності розширення обсягів двостороннього торговельно-економічного співробітництва.

Під час обміну думками з питань євроатлантичної проблематики У.Грехем відзначив значний прогрес, досягнутий Україною у виконанні Цільового плану та Плану дій Україна-НАТО на 2003 р.

У.Грехем та А.Зленко також обговорили актуальні питання міжнародного життя, зокрема ситуацію навколо постконфліктної стабілізації та відбудови Іраку.

Посольство України в КанадіЗа додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Нікітюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400), E-mail: ukrembassy@on.aibn.com


2003 06 04