Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз


Посол України в Канаді В. Хандогій перед українською громадою з нагоди святкування 80-річчя Соборності України та 81-ї роковини проголошення незалежності УНР

11 лютого, 1999


7 січня 1999 року в Оттаві Посол України в Канаді Володимир Хандогій виступив перед місцевою українською громадою з нагоди святкування 80-річчя Соборності України та 81-ї роковини проголошення незалежності УНР. В урочистому заході взяли участь представники провідних організацій української діаспори столичного регіону, керівники місцевого відділення КУК, співробітники Посольства України в Канаді.

У своєму виступі Володимир Хандогій підкреслив історичне значення цих подій, наголосив на тому, що ідея державності та політична думка щодо побудови Української держави стали невід"ємною складовою свідомості українського народу. Він ознайомив багаточисельну аудиторію з сучасною соціально-політичною ситуацією в Україні, ходом економічних та демократичних перетворень. Окремо Посол України в Канаді зупинився на підсумках першого офіційного візиту Прем"єр-міністра Канади до України. Присутні вітали повідомлення Посла про те, що на відзнаку політичного та історичного значення об"єднання УНР і ЗУНР Президент України Л.Кучма видав Указ про встановлення Дня соборності України, який святкуватиметься щорічно 22 січня.


За додатковою інформацією прохання звертатись до
Тараса Малишевського, прес-секретаря Посольства
України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400), E-mail: ukremb@cyberus.ca