Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз


Заява МЗС України

18 лютого 1999


МЗС України вітає затвердження 17 лютого Радою Федерації Федеральних Зборів РФ закону "Про ратифікацію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією". Як відомо, Верховна Рада України ратифікувала цей Договір ще в січні минулого року.

Схвалення закону є важливим кроком до набуття чинності широкомасштабним Договором, підтвердженням прагнення двох держав розбудовувати свої відносини на основі загальноприйнятих норм міжнародного права, взаємного визнання територіальної цілісності та непорушності існуючих між ними кордонів.

Позитивний результат розгляду Договору в Раді Федерації став свідченням конструктивного підходу більшості російських сенаторів до перспектив українсько-російського співробітництва, у тому числі на міжрегіональному рівні.

Завершення процесу набуття Договором чинності і його реалізація становитимуть міцний правовий фундамент традиційних добросусідських відносин між Україною і Росією, сприятимуть їх піднесенню до рівня стратегічного партнерства, а також будуть практичним внеском у створення нової системи європейської безпеки, зміцнення атмосфери довіри і співробітництва на континенті.


За додатковою інформацією прохання звертатися до:
Тараса Малишевського, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400, Е-mail: ukremb@cyberus.ca