Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз


ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ЗМІ - МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

27 травня 1999 року

Download file in MS-WORD

Останнім часом в зарубіжних засобах масової інформації з"явилися звинувачення щодо порушення Україною санкцій відносно поставки озброєнь в деякі країни, а також щодо її причетності до постачання нафти в СРЮ.

У цьому зв"язку у Прес-центрі МЗС України повідомляють, що Україна суворо дотримується всіх санкцій, введених в дію відповідними рішеннями Ради Безпеки ООН. Будь-які спроби звинуватити Україну в порушенні міжнародних санкцій є безпідставними і не підтверджуються конкретними фактами. В Україні такі звинувачення розцінюють як недружні акти.

?а цими недружніми актами проглядаються спроби дискредитувати активні зусилля України по переведенню косовської кризи у політико-дипломатичне русло і применшити її внесок у підтримання стабільності і безпеки на Балканах.

Україна не здійснює поставок нафти в СРЮ, не надає свої плавзасоби для таких поставок і не має в своєму розпорядженні інформації щодо транзиту нафти через порти України до СРЮ третьою стороною. МЗС України рекомендувало українським компаніям і надалі утримуватись від участі в постачанні нафти і нафтопродуктів до зони конфлікту.


За додатковою інформацією прохання звертатись до
Тараса Малишевського, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400), E-mail: ukremb@cyberus.ca