Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз


Візит Міністра охорони здоров"я України Р.Богатирьової до Канади

20 серпня 1999 р. № 61

Download file in MS-WORD

З 12 по 20 серпня ц.р. з робочим візитом у Канаді перебувала Міністр охорони здоров"я України Р.Богатирьова. Вона взяла участь у роботі Першого міжнародного конгресу з питань застосування в медицині телебачення та комп"ютерних технологій в Едмонтоні та "круглому столі" в Канадському товаристві з міжнародної охорони здоров"я, відвідала спеціалізовані лікувальні установи. Під час відвідування фірми Theratronics, організованого за сприянням Посольства України в Канаді, Р.Богатирьова ознайомилася з установками із застосуванням кобальтових джерел для променевої терапії онкологічних хворих.

Р.Богатирьова мала зустріч з Міністром охорони здоров"я Канади А.Роком, провела переговори з Президентом Канадського агентства міжнародного розвитку Х.Лабель щодо продовження програм технічної допомоги Україні в галузі охорони здоров"я.

19 серпня 1999 року в столиці Канади м.Оттаві відбулась церемонія поновлення Меморандуму між Департаментом охорони здоров"я Канади та Міністерством охорони здоров"я України про співробітництво в галузі охорони здоров"я.


За додатковою інформацією прохання звертатись до
Тараса Малишевського, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400), E-mail: ukremb@cyberus.ca