Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Прес Реліз


Повторнe голосування по виборах Президента України

4 листопада 1999 р.

Посольство України в Канаді та Генеральне Консульство України в Торонто повідомляють, що, згідно Закону України "Про вибори Президента України", Центральна виборча Комісія України своєю Постановою призначила повторнe голосування по виборах Президента України, яке відбудеться у неділю, 14 листопада 1999 року.

Як і під час першого туру голосування громадяни України, які постійно проживають, або тимчасово перебувають в провінціях Квебек, Нью-Брансуік, Принс Едвард Айленд, Нова Скоша, Ньюфаундленд, Манітоба та у Національному столичному окрузі, можуть взяти участь у голосуванні в Посольстві України в Канаді (виборча дільниця № 28) за адресою:

Embassy of Ukraine
Consular Section
331 Metcalfe Street,
Ottawa, Ontario
K2P 1S3

Громадяни України, які постійно проживають, або тимчасово перебувають в провінціях Онтаріо (за винятком Національного столичного округу), Саскачеван, Альберта, Британська Колумбія, на територіях Юкон, Нунавут та Північно-Західних територіях, можуть голосувати в Генеральному консульстві України в Торонто (виборча дільниця № 29) за адресою:

Consulate General of Ukraine in Toronto
2120 Bloor Street West,
Toronto, Ontario
M6S 1M8

Громадянам України, які братимуть участь у голосуванні, необхідно мати з собою паспорт громадянина України. Як в Посольстві України в Канаді, так і в Генеральному консульстві України в Торонто повторне голосування проходитиме 14 листопада 1999 року з 8 год. до 20 год. за місцевим часом.

Із списком кандидатів в Президенти України, їх біографічними даними, передвиборними програмами можна ознайомитись в Посольстві України в Канаді і Генеральному консульстві України в Торонто за вищевказаними адресами.


За додатковою інформацією прохання звертатись до
Посольства України в Канаді, Консульський відділ: тел.
(613) 230-8015, факс (613) 230-2655;
Генерального консульства України в Торонто: тел.
(416) 763-3114, факс (416) 763-2323.