Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

ЗАЯВА ДЛЯ ПРЕСИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

13 жовтня 2001 року


Ми ознайомилися з попередніми висновками роботи комісії, які оприлюднені сьогодні секретарем Ради безпеки Російської Федерації Володимиром Рушайло.

Як я уже заявляв, Україна була і є готова сприйняти будь-які висновки. Звичайно, остаточні результати роботи комісії будуть відомі після детальної роботи експертів і оприлюднення відповідних експертних оцінок, але вже сьогодні можна сказати, що трапилася велика трагедія.

Наш біль є особливо гострим, оскільки внаслідок трагічного та випадкового збігу обставин загинули люди. Це – те, чого не можна поправити.

Одразу після катастрофи ми висловили співчуття Росії і Ізраїлю, сім’ям загиблих. Сьогодні я хотів би ще раз висловити офіційні співчуття і заявити, що Україна буде готова зробити все належне, щоб пом’якшити біль та страждання сімей загиблих.

Від самого початку ми намагалися діяти максимально прозоро і здійснили всі кроки, щоб забезпечити оперативне розслідування і надання вичерпної інформації. Україна, як і інші держави, є найбільш зацікавленою в цьому. Хотів би подякувати представникам Росії та Ізраїлю за розуміння і виявлену об’єктивність в ході роботи комісії.

За моїм дорученням в Україні створено спеціальну міжвідомчу комісію з розслідування причин і обставин загибелі літака авіакомпанії «Сибір», яку очолить Перший віце-прем’єр-міністр України Олег Дубина. Одним з завдань комісії є ретельна перевірка стану військ ППО та опрацювання комплексу заходів з метою унеможливлення подібних інцидентів у майбутньому.


За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Aлли Окоманюк, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/


2001 10 15