Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Урочистості з нагоди 50-річчя українського голосу міжнародного канадського радіо


26 вересня ц.р. в одному з найпрестижніших залів Національної галереї Канади, за участі Посольства України в Канаді, широких кіл канадської громадськості та української діаспори відбулися урочистості з нагоди 50-річчя українського голосу міжнародного канадського радіо.

У своїй вітальній промові, присутній на урочистостях Голова Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України Іван Чиж, зазначив, що український голос міжнародного канадського радіо завжди був об’єктивним джерелом у світовому інформаційному просторі.

В нових умовах глобалізації канадське міжнародне радіо слугує фактором порозуміння та зближення розмаїтого світу культур, а що стосується України, то завдяки підписаній вісім років тому угоді між Національною радіокомпанію України та Міжнародним канадським радіо, канадські іномовці справді стали своєрідним інформаційним містком дружби між такими далекими та, в історичному плані, такими близькими народами.

Посол України в Канаді Юрій Щербак, звертаючись до присутніх на святі, зазначив, що творче обличчя, притаманне міжнародному канадському радіо завжди вирізняло його у світовому інформаційному просторі.

Посол України підкреслив, що накопичений досвід ювілярів і в майбутньому слугуватиме подальшому налагодженню всебічних українсько-канадських відносин. Святкування завершилось величавим концертом, який незабаром почують у запису і слухачі українського радіо.

В урочистостях взяли участь представники офіційних кіл Канади, дипломатичного корпусу та української громади.

Посольство України в Канаді


За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/
2002 10 02