Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Посол України в Канаді Юрій Щербак здійснив робочу поїздку до Саскачевану


На запрошення уряду провінції Саскачеван Посол України в Канаді Юрій Щербак здійснив робочу поїздку до столиці цієї провідної аграрної провінції Канади – міста Ріджайна.

В ході візиту Посол України мав зустрічі з прем’єром провінції Лорном Кальветом, спікером законодавчої асамблеї Мироном Ковальським, лідером опозиції законодавчої асамблеї Елвіном Германсоном та міністром міжурядових справ провінції Крісом Ексворзі, а також з представниками чисельної української громади.

Юрій Щербак провів переговори з міністром промисловості та ресурсів Саскачевану Елдоном Лаутремілхом , в ході яких обидві сторони обговорили можливість інтенсифікації економічного, наукового та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні, зокрема провінції Саскачеван з Волинською, Сумською, Київською та Луганською областями. Особлива увага приділялась розвитку співробітництва у сільському господарстві. Сторони також дійшли згоди щодо необхідності активізації співпраці між органами місцевого самоврядування та неурядовими організаціями з метою сприяти побудові громадянського суспільства в Україні.

В ході візиту Посол вручив відзнаку Президента України – орден „За заслуги” ІІІ ступеня видатному громадському діячеві, колишньому голові Конгресу українців Канади, колишньому президенту Світового конгресу українців, члену дорадчого комітету „Саскачеван-Україна” Дмитру Ципівнику.

Під час офіційної церемонії нагородження, яка проходила в законодавчій асамблеї провінції, спікер Мирон Ковальський виголосив промову українською мовою, в якій наголосив на необхідності поглиблення співробітництва між Україною та Канадою на міжрегіональному рівні.

В свою чергу, представник опозиції, також виступаючи по-українськи, підтримав ідею розширення українсько-канадської співпраці.

Посольство України в Канаді
За додатковою інформацією прохання звертатись до:
Юрія Никитюка, прес-секретаря Посольства України в Канаді,
тел.(613) 230-2961, факс (613) 230-2400),
E-mail: ukrembassy@on.aibn.com
Web-site: www.infoukes.com/ukremb/


2002 12 18