Ukrainian tryzub

Гляньте новий вебсайт
See new website
Voir le nouveau site Web

www.mfa.gov.ua/canadaUkrainian flag

Вітання з нагоди Різдва Христового
та Нового року!


Шановна громадо, Брати та сестри, Дорогі друзі!

Колядки - Christmas Carols

Від імені Посольства України в Канаді, від себе особисто та моєї дружини Марії сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим та Новим роком!

Знову перша зірка Святого вечору сповіщає нам про народження Сина Божого, народження життєдайної сили добра та безмежної любові.

Протягом довгих років для нашого народу Різдво було святом надії. Сьогодні замість тремтливої надії поволі приходить впевненість. Це впевненість у майбутньому окремої людини, окремої родини, маленької батьківщини і Батьківщини великої – тої незалежної України, яку вимріяно і вистраждано життям багатьох поколінь наших співвітчизників.

Рік, що минає, був непростим. Він шокував нас глобальними актами нечуваної жорстокості. Він примусив нас, українців, здати найважчий іспит – випробування на єдність. Він заставив замислитися і зробити необхідні висновки. Це був рік самоочищення і пошуку, подолання перешкод і нелегких перемог.

Ми відсвяткували перший знаменний ювілей Держави –10-ту річницю Незалежності. І сьогодні кожен українець повинен знати, що в нас є багато здобутків, про які треба говорити вголос і гордо. Радісно, що українська економіка переконливо йде вгору, на очах трансформується суспільство. Проведено велику законотворчу роботу, прийнято важливі регулюючи документи, такі як, податковий, цивільний та земельний кодекси. Цей рік наша держава прожила без фінансових ін’єкцій зовні і зміцнила свій імунітет до мінливих навколишніх умов глобалізованого світу.

Мені особливо приємно відзначити, що цей рік став врожайним для двосторонніх стосунків України з Канадою. Разом з нашими канадськими друзями ми підтвердили нашу рішучість розвивати відносини особливого партнерства між двома країнами і поглиблювати взаємовигідне співробітництво в ім’я процвітання наших народів.

Нам, українцям, також важливо усвідомлювати, що наша Держава, разом з усім світовим співтовариством, робить свій дієвий внесок у боротьбу з міжнародними злочинцями, які намагаються зруйнувати майбутнє людства.

Дорогі друзі,

Єднаймося у вірі в гарний завтрашній день України, молимо Бога – щоб дав нам сили відстояти та примножити досягнуте, гідно зустріти прийдешні роки.

Від щирого серця хочу побажати вам, всій нашій великій українській родині, миру, добра й любові, здоров’я й успіхів.

Христос Народжується!

Веселих Свят!

Посол України в Канаді
Юрій Щербак

2001 12 18