LIFE AND LOVE COMMITTEE - 2000 / КОМІТЕТ ЖИТТЯ І ЛЮБОВИ - 2000
544 Indian Road, Toronto, Ontario M6P 2C2 * Telephone (416) 536-8776


ДОРОГІ БРАТИ І СЕСТРИ ХРИСТИЯНИ!


Надходить двотисячний рік від народження нашого Спасителя Христа. Його прихід злі сили замовчували, а дорослого розп'яли.

Апостолів Христових переслідували, мучили і розпинали. Перших християн, за їхню відмову відректися Христа - каменували, кидали на пожертя голодним звір'ям, їмвідтинали голови.

Недивлячись на всю жорстокість антихристів, Воскреслий Христос без озброєних дивізій, без військових кораблів і матросів зі своїми десятками віруючих у правду, у любов, во єдиного Бога, скидали з тронів самодержців, імператорів, королів. Жертвуючи своїм майном, собою і своєю родиною, перші християнихристиянізували міста, держави і імперії. Перші мученики за Віру Христову будували храми у своїх серцях, а їхні собори були у темних печерах.

Сьогодні від нас ніхто не вимагає кровної жертви. Пишно оздоблені богославністю храми чекають на нас з вигідними лавками і м' якими підколінниками. Хто з комфорту і багатства відважиться вийти на тернисте перехрестя боротьби проти розпусти, братовбивства, заздрости і ошуканства, щоб розганяти торгівцівантибожеством ? Хтов ім' яслави віри Христової вийде на рать проти армії богохульників ?

А час вже надійшов!

Християнський світ готується до відзначення 2000 років Христової Віри, і ми не сміємо відставати.

Для відзначення цієї знаменної дати я, з благословення всесв. о. д-ра мітрата Мирона Стасіва, готовий по всіх закутинах наших поселень посадити 2000 дерев. Починаючи з Аргентини, відвідати всі поселення Південної і Північної Америк, Європу, Австралію, Російську Федерацію (східню діяспору) і останніх 55 дубів посадити в Україні, яку у 55-у році відвідав апостол Андрій Первозваний і на Київських горах воздвиг хрест.

Звертаюся до всіх віруючих і християн доброї волі всіх конфесій в Україні і на поселеннях сущих допомогти мені піднести цей хрест і донести його до ЗОЛОТОВЕРХОГО КИЄВА.

Щоб Божа благодать була з нами і на нашій землі.

Це дійсно буде богославність перейти по поверхні Землі і будити заспані християнські душі. З Богом...- Степан Горлач
Local Links:

Icon Life and Love Committee - 2000
Icon Religion
Icon InfoUkes Home Page


Document Information

Document URL: http://www.infoukes.com/lalc2k/announce1.html

Copyright © 1999 LIFE AND LOVE COMMITTEE -- 2000
E-mail: lalc2k@infoukes.com

Copyright © 1999 InfoUkes Inc.
E-mail: webmaster@infoukes.com


since July 7, 1999
InfoUkes Inc.
Suite 185, 3044 Bloor Street West
Etobicoke, Ontario, Canada M8X 2Y8

Originally Composed: Thursday, July 4, 1999.
Date last modified: Sunday August 15, 1999.